E-mokymai įmonėms

Milžinų klubo e-mokymai skirti ne tik savarankiškai besimokantiems, bet ir verslo įmonėms.

Pastarojo meto įvykiai pakoregavo mokymosi tendencijas: ieškome koncentruotų ir praktiškai pritaikomų žinių. Sunkiau sutelkiamas dėmesys sukūrė informacijos mažomis dalimis paklausą.

Esant dideliam informacijos kiekiui, atsirado būtinybė gauti tik tą informaciją, kurios reikia ir tik tada, kada reikia. Mūsų e-mokymai sukurti pasitelkiant mišraus ir spartaus mokymosi metodikas, padeda greičiau įsisavinti žinias.

Video mokymai

Video mokymus sukūrėme trumpu 2-7 minučių video pagrindu, kuriuos pavadinome „piliulėmis“. Tai suteikia galimybę skirti tik iki 7 min. laiko per dieną ir iškart išbandyti žinias praktikoje.

Individualizuota programa

Suteikia galimybę sukurti individualizuotą programą įmonei taikant mišraus (angl. blended learning) ir spartaus mokymosi (angl. ultralearning) privalumus.

Mišrus mokymasis

Į mišrų mokymasį gali būti įraukti gyvi nuotoliniai susitikimai, užtikrinantys tolesnę mokymosi motyvaciją ir įsitraukimą savarankiškai mokantis.

Efektyvumas

Taikant mišraus mokymosi modelį žinios įsisavinamos iki 80 % efektyviau.

Atrinkta informacija

Video „piliulėse“ pateikta kruopščiai atrinkta informacija, kuri užtrikrina spartų mokymąsi išvengiant laiko švaistymo.

Personalizuotos paskyros

Galimybė individualizuoti darbuotojų paskyras: įmonės logo, pasisveikinimas, palinkėjimas, individualus įmonės video ir pan.

Pasikalbėkime ir rasime geriausią mokymų sprendimą Jūsų komandai

Video žinių biblioteka veiklos efektyvumui

\Learnworlds\Codeneurons\Pages\ZoneRenderers\CourseCards